Kleine glazen potjes zijn een praktische keuze wanneer u producten in kleine hoeveelheden wilt verpakken of presenteren. Bij Helios Holland vindt u kleine jampotjes van 28, 50 en 100 ml, geschikt voor uiteenlopende toepassingen zoals jam, honing, kruiden en proefverpakkingen. Afhankelijk van het formaat zijn de glazen potjes verkrijgbaar met of zonder passende Twist-Off deksel. Deze kleine glazen potjes met schroefdeksel worden ook voor proefverpakkingen gebruikt.
De kleine glazen jampotjes zijn geschikt voor zowel particuliere als zakelijke afnemers. Ze worden onder meer gebruikt voor kleine productseries, samples en als compacte verpakking voor ambachtelijke producten.
Onze glazen potten zijn professionele Europese makelij en kwaliteit en worden geproduceerd met een exacte maatvoering. Zo kiest u voor een professioneel vervaardigde glazen verpakking met consistente afmetingen.
Kies hieronder het gewenste formaat en controleer bij het product de inhoud, afmetingen, monding en beschikbare dekseluitvoeringen.
Mini glazen jampotje 28 ml zonder deksel, met TO43-monding
Mini glazen jampotje / honingpotje 28 ml met deksel
Compact glazen jampotje 50 ml met TO43-monding, zonder deksel
Klein glazen jampotje 50 ml met Twist-Off-deksel
Klein jampotje met TO48-monding, zonder deksel
Jampotje 100 ml met deksel naar keuze
Het juiste formaat hangt vooral af van de hoeveelheid die u wilt verpakken en de gewenste presentatie. Binnen deze categorie kunt u kiezen uit 28, 50 en 100 ml.
28 ml is het kleinste formaat in het assortiment. Dit mini jampotje is vooral interessant wanneer slechts een kleine hoeveelheid nodig is, bijvoorbeeld voor proefverpakkingen, samples of kleine presentaties.
50 ml biedt wat meer inhoud, maar blijft een compact glazen potje. Dit formaat kan onder meer worden gebruikt voor kleine hoeveelheden honing, jam, kruiden en andere producten waarvoor een kleine verpakking gewenst is.
100 ml is de ruimste uitvoering binnen deze categorie. Het formaat biedt meer vulruimte, terwijl de verpakking nog steeds compact blijft. Hierdoor is 100 ml interessant voor bijvoorbeeld kleine productseries, honing, jam en tapenades.
Heeft u meer inhoud nodig? Bekijk dan het volledige assortiment glazen jampotten van Helios Holland, met formaten die oplopen tot 1 liter.
Bij Helios Holland zijn verschillende kleine jampotjes verkrijgbaar als losse glazen pot of compleet met een passende Twist-Off deksel. Hierdoor kunt u kiezen wat het beste aansluit bij uw toepassing.
Heeft u al geschikte deksels of wilt u pot en sluiting afzonderlijk inkopen, dan kunt u voor een uitvoering zonder deksel kiezen. Wilt u direct een complete combinatie bestellen, kies dan een variant waarbij de Twist-Off deksel is inbegrepen.
Let bij het afzonderlijk bestellen van potten en deksels altijd op de juiste mondingsmaat. De benodigde maat staat bij ieder product vermeld. In het assortiment vindt u daarnaast losse Twist-Off deksels in verschillende maten en uitvoeringen.
De kleine glazen jampotjes zijn geschikt voor zowel particuliere als zakelijke afnemers.
Ook voor geschenken, evenementen en presentaties kan een mini glazen potje een aantrekkelijke verpakkingsvorm zijn. Door het heldere glas blijft de inhoud goed zichtbaar en kunt u de presentatie verder afstemmen met de gekozen deksel en een eigen etiket of label.
Voor zakelijke afnemers die grotere aantallen nodig hebben, zijn bij verschillende producten staffelprijzen beschikbaar. Voor grotere aanvragen kunt u bij Helios Holland ook een vrijblijvende offerte aanvragen.
Is 100 ml nog te klein voor uw toepassing? Bekijk dan de overige jampotten voor formaten van 196 ml tot 1 liter. Voor andere manieren van conserveren kunt u ook het assortiment weckpotten bekijken.
Bestelt u potten zonder sluiting? Controleer dan bij het betreffende product welke Twist-Off monding wordt gebruikt en kies vervolgens een bijpassende deksel uit het assortiment losse Twist-Off deksels.