Bij Helios Holland vindt u injectiespuiten en injectienaalden van BD en Terumo in verschillende maten en uitvoeringen. Het assortiment bestaat uit injectiespuiten met en zonder naald en losse injectienaalden in verschillende gauges en lengtes.
Bij het vergelijken van injectiespuiten kunt u onder andere letten op het volume, de aansluiting en de uitvoering. Binnen het assortiment vindt u onder meer Luer Slip- en Luer Lock-uitvoeringen. Bij injectienaalden kunt u vergelijken op gauge, diameter en lengte.
Bekijk hieronder het assortiment en controleer bij uw keuze altijd de specificaties van het betreffende product:
leverbaar met of zonder injectienaald
Steriele 2 ml BD injectiespuit met Luer Slip-aansluiting.
Steriele 5 ml BD injectiespuit met Luer Slip-aansluiting.
leverbaar met of zonder injectienaald
Steriele 10 ml Terumo injectiespuit met 21G naald
inclusief injectienaald
Steriele 5 ml Terumo injectiespuit met 21G-naald
leverbaar met of zonder injectienaald
leverbaar met of zonder injectienaald
leverbaar met of zonder injectienaald
leverbaar met of zonder injectienaald
Steriele 20 ml Terumo injectiespuit met of zonder naald
Steriele 20 ml injectiespuit met 18G-naald
Steriele 50 ml Terumo injectiespuit ook leverbaar met naald
Injectienaald
Injectienaald
Injectienaald
Injectienaald
Injectienaald
Injectienaald
Bij het kiezen van een injectiespuit of injectienaald zijn vooral het volume, de uitvoering, aansluiting en maatvoering belangrijk. Hieronder leest u waar u op kunt letten bij het vergelijken van de verschillende producten.
Injectiespuiten zijn verkrijgbaar in verschillende volumes. Kies een inhoud die past bij de hoeveelheid vloeistof waarmee u wilt werken. Een kleiner volume kan praktisch zijn wanneer u kleinere hoeveelheden wilt afmeten, terwijl voor grotere hoeveelheden spuiten met een hogere inhoud beschikbaar zijn.
Controleer daarnaast de schaalverdeling en overige productspecificaties van de betreffende spuit.
Binnen het assortiment vindt u zowel injectiespuiten met naald als spuiten zonder naald. Bij een uitvoering met naald staat bij het product vermeld welke naald wordt meegeleverd.
Kiest u een spuit en injectienaald afzonderlijk, controleer dan of de aansluitingen bij elkaar passen. Raadpleeg hiervoor altijd de specificaties van beide producten.
Bij injectiespuiten kunt u onder andere Luer Slip en Luer Lock tegenkomen. Bij Luer Slip wordt een geschikt aansluitend onderdeel op de aansluiting geplaatst. Een Luer Lock maakt gebruik van een schroefverbinding waarmee een daarvoor geschikt onderdeel kan worden vastgezet.
Welke aansluiting u nodig heeft, hangt af van het onderdeel dat u wilt aansluiten en de beoogde toepassing. Controleer daarom de aansluiting die bij het betreffende product wordt vermeld.
Bij injectienaalden zijn de diameter en lengte belangrijke verschillen. De dikte wordt doorgaans aangeduid in gauge (G). Hoe hoger het gaugegetal, hoe kleiner de buitendiameter van de naald.
Naast de gauge wordt de maat in millimeters aangegeven. Een maat zoals 0,6 x 25 mm vermeldt de diameter en lengte van de naald. Kijk daarom niet alleen naar de kleur of gauge, maar controleer de volledige maatvoering en productspecificaties.
Verschillende injectiespuiten en injectienaalden binnen het assortiment worden steriel geleverd en zijn bedoeld voor eenmalig gebruik. Dit kan per artikel verschillen. Controleer daarom de productinformatie van het specifieke artikel.
Controleer bij een steriel verpakt product voor gebruik of de verpakking intact is en volg altijd de gebruiksinstructies en waarschuwingen van de fabrikant.